Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1951

Obowiązki:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
- tworzenie, gromadzenie, opracowywanie i przekazywanie informacji i materiałów do publicznej wiadomości o działalności jednostki wojskowej;
- uczestniczenie w akcjach promocyjnych, kulturalnych i militarnych organizowanych przez organy administracji państwowej, samorządowej i organizacje pozarządowe;
- zapewnienie serwisu fotograficznofilmowego i obróbki technicznej materiałów;
- prowadzenie działalności w zakresie promocji obronności oraz współpracy ze środowiskiem cywilnym w celu kreowania właściwego wizerunku w społeczeństwie;
- utrzymywanie więzi oraz współpraca w zakresie pomocy i wsparcia kombatantów na obszarze odpowiedzialności jednostki wojskowej;
- prowadzenie korespondencji telefonicznej/mailowej z podmiotami zewnętrznymi.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administrator
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 1. Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej z siedzibą przy ul. Kawaleryjskiej 70, 15-601 Białystok.

Inspektor ochrony danych
Mogą się państwo kontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem:
o 1. Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej ul. Kawaleryjska 70 15-601 Białystok
o m.gasowska-lupa@ron.mil.pl
Cel i podstawy przetwarzania
Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust.1 lit. a RODO), która może zostać odwołana
w dowolnym czasie.
Jeżeli w dokumentach zawarte są dane osobowe, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz § 1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej
z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach zawiązanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.
Okres przechowywania danych
Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.
W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 3 miesiące.
Prawa osób, których dane dotyczą
Maja Państwo prawo do:
1.praw dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
2.prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych,
3.prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
4.prawo do usunięcia danych osobowych,
5.prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
Informacja o wymogu podania danych
Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Kandydat powinien spełniać następujące wymagania kwalifikacyjne: - wykształcenie minimalne: wyższe. - umiejętność obsługi komputera (pakietu biurowego MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - Bardzo dobra znajomość środowiska informacyjnego w tym obsługi portali społecznościowych i internetowych kanałów informacyjnych - Umiejętność obsługi programów graficznych (Corel Draw, Photoshop, Canva itp.) - umiejętność komunikacji interpersonalnej - znajomość zasad komunikacji i etyki - umiejętność formułowania złożonych wypowiedzi pisemnych i redagowania tekstu - skrupulatność, zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność - posiadanie obywatelstwa polskiego - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych - charakteryzować się nieposzlakowaną opinią oraz dbałością o wygląd zewnętrzny Dodatkowo: -znajomość języków obcych -znajomość środowiska wojskowego -umiejętności artystyczne(graficzne, plastyczne, muzyczne, wokalne) -posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli poufne.

Miejsce pracy: Kawaleryjska 70, 15-601 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne proszę przesłać na adres Jednostki Wojskowej 5442 w Białymstoku ul. Kawaleryjska 70, 15-601 Białystok do dnia 25.09.2020 r. (liczy się data stempla pocztowego), z dopiskiem SPECJALISTA SEKCJA KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ (SKS) Liczy się data stempla pocztowego. Nie ma możliwości przyjmowania dokumentów drogą elektroniczną Dokumenty aplikacyjne składają się z: 1)listu motywacyjnego; 2)CV; 3)kserokopii świadectw pracy; 4)kserokopii dyplomów potwierdzających wykształcenie; 5)kserokopii zaświadczeń o ukończonych szkoleniach, kursach, itp.; 6)oświadczenia o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; o pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych; 7)Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone klauzulą o wyrażeniu zgody, jeżeli zawierają dane inne niż wymienione w art. 221 Kodeksu Pracy 8)innych dodatkowych dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje i umiejętności. Dodatkowe informacje można uzyskać w godzinach 07.00 12.00 pod numerem telefonu 261 398 271 Oferty które wpłyną po terminie nie będą rozpatrzone. Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy