Specjalista Service Desk

SYNEVO Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych - działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatkę/a do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • zapewnienie wsparcia dla klientów wewnętrznych,
  • rejestrowanie, monitorowanie i rozwiązywanie zgłoszeń,
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie zgłoszonych spraw,
  • współpraca z zespołami projektowymi w zakresie wspieranych oraz wdrażanych rozwiązań,
  • dbanie o poprawne działanie urządzeń i usług,
  • instalacja, konfiguracja oraz aktualizacja sprzętu i oprogramowania,
  • budowanie bazy wiedzy

Poszukujemy osoby, która:

  • chce się uczyć i rozwijać swoje umiejętności,
  • dobrze radzi sobie w rozwiązywaniu problemów we współpracy z użytkownikami,
  • swobodnie używa systemów rodziny Microsoft Windows oraz typowych aplikacji biurowych,
  • potrafi używać i pomóc w obsłudze urządzeń biurowych (drukarki, skanery, etc.),
  • zna zasady budowy i działania sieci LAN,
  • porozumiewa się w języku angielskim i czyta dokumentację techniczną

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiada podstawową znajomość Windows Server i Active Directory,
  • znajomość systemów Linux

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • możliwość pracy w ambitnym, doświadczonym zespole, w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji,
  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji i CV z dopiskiem „Rekrutacja - Specjalista Service Desk” do 31 maja br.

Ponadto prosimy o załączenie do swojej aplikacji poniższą klauzulę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Internet / e-commerce