Specjalista rozwoju sprzedaży e-commerce (M/F)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie koordynować działania sprzedażowe w kanale www. Będzie odpowiadała za wsparcie realizacji celów sprzedażowych w wybranych platformach sprzedażowych typu marketplace.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się Polskiej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty Sprzedaży E-Commerce, osoba taka będzie wspierać platformy sprzedażowe takie jak np. E-Bay, CDiscount.fr, Real.de. Firma zlokalizowana jest na południu Wrocławia.

Opis stanowiska

  • poszukiwanie nowych platform sprzedażowych - badanie potencjału, konkurencji na tych platformach, opłacalności sprzedaży

  • monitorowanie rynku, cen produktów, działań konkurencji, trendów rynkowych
  • aktualizacja oferty produktowej (opisy produktów i inne elementy contentowe) oraz jej pozycjonowanie aktywne działania mające na celu zwiększenie sprzedaży
  • dobór odpowiednich narzędzi do prowadzenia kampanii marketingowych, ich analiza i optymalizacja pod kątem efektywności uzyskiwanej sprzedaży i realizacji założonego budżetu marketingowego
  • realizacja założonych planów sprzedaży

  • tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży oraz działań marketingowych, promowanie sprzedawanego towaru na platformach
  • aktywne poszukiwanie i inicjowanie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż
  • raportowanie bieżących działań do bezpośredniego przełożonego
  • dobór odpowiednich narzędzi do prowadzenia kampanii marketingowych, ich optymalizacja pod kątem efektywności
  • analiza skuteczności kampanii
  • obsługa e-sklepu, aktualizacja opisów, grafik, pozycjonowanie sklepu w google, promowanie sklepu

Profil kandydata

  • nastawienie na realizację celów
  • znajomość google ads, google analytics
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze międzynarodowych platform sprzedażowych (wystawianie produktów, tworzenie i aktualizacja opisów)
  • ok 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • autem będzie praktyczna znajomość systemów ecommerce w obszarze zarządzania contentem

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju u rozpoznawalnego na rynku pracodawcy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page