SPECJALISTA PROJEKTANT BRANŻY TECHNOLOGICZNEJ (PROCESOWEJ) W DZIALE KOMERCJALIZACJI

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CIĘŻKIEJ SYNTEZY ORGANICZNEJ "BLACHOWNIA"

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1837

Obowiązki:

Opracowywanie koncepcji, założeń projektowych i projektów dla technologii chemicznych we współpracy z Grupami Badawczymi, w tym wskazywanie koniecznych do przeprowadzenia oznaczeń lub badań laboratoryjnych, opracowywanie dokumentacji projektowej dla technologii chemicznych, w tym tworzenie schematów przepływowych, bilansów masowych i energetycznych, dobór i obliczanie aparatów i urządzeń.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wyk. wyższe inżynierskie (preferowane wykształcenie wyższe na poziomie magister inżynier) na kierunku inżynieria chemiczna lub inżynieria procesowaznajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższy, znajomość MS Office, Chemcad, Autocad, umiejętność szybkiego uczenia się, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność, terminowość, samodzielnośćPraca pon.-pt. 7-15Docelowo praca na umowę o pracę na czas nieokreślony, przewidywany termin zatrudnienia IV kwartał 2022 roku.

Miejsce pracy: ENERGETYKÓW 9, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Pełna treść ogłoszenia rekrutacyjnego wraz z informacją o niezbędnych dokumentach, oświadczeniach oraz informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych, znajduje się na stronie Instytutu w zakładce: oferta pracy (link: https://www.icso.lukasiewicz.gov.pl/oferta-pracy.html). Od kandydatów oczekuje się zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia oraz aplikowania zgodnie z zasadami w nim określonymi.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy