Specjalista. Pozycjonowanie ( SEM, SEO, E-commerce) 3mk - Ostrów Wlkp

3mk

63-400 Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Produkujemy jedne z najbardziej rozpoznawalnych akcesoriów ochronnych na europejskim rynku.W związku z rozwojem naszego e-commerce, poszukujemy specjalistów doświadczonych w pozycjonowaniu oferty w wyszukiwarkach oraz portalach sprzedażowych typu Amazon, eBay i Allegro.

Jeśli:

  • masz doświadczenie w pozycjonowaniu i optymalizacji,
  • potrafisz i lubisz analizować dane, wyciągać z nich wnioski i wdrażać nowe rozwiązania.

To jesteś osobą jakiej szukamy.

Oferujemy:

  • stabilne i pewne zatrudnienie na umowę o pracę, dla studentów możliwość umowy zlecenia,
  • wszystkie narzędzia potrzebne do pracy,
  • prowizję od wyników sprzedażowych,
  • pełen etat i płatne nadgodziny,
  • pracę z młodym zespołem kreatywnych osób, w nowym biurze i przyjaznej atmosferze,
  • możliwość nieustannego pogłębiania wiedzy.

Szukamy osób z inicjatywą, chętnych do nauki i gotowych na wdrażanie swoich pomysłów.

Chcesz pracować razem z nami?Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem wraz z Listem Motywacyjnym.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dlapotrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EM Marcin Gawłowski z siedzibą w 63-400 OstrówWielkopolski przy ul. Krotoszyńskaiej 35, bud. B-02, lok.4a 3 piętro zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochroniedanych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182, 1662)”.

Wymagania

  • tworzenie ofert dla e-commerce międzynarodowego np Amazon,
  • planowanie i wrażanie kampanii wspierających oferty,
  • optymalizacja skuteczności ofert i kampanii,
  • testowanie i inicjowanie nowych rozwiązań,
  • śledzenie nowości związanych z pozycjonowaniem.

Prezentacja firmy

Firma 3mk specjalizuje się w produkcji folii ochronnej. Jesteśmy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Multisport, premia rowerowa, premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż