SPECJALISTA ODDZIAŁ SPRZĘTU INFRASTRUKTURY INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH (NR 1119)

Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/1119

Obowiązki:

1) Organizacja procesów eksploatacji oraz systemu zabezpieczenia sprzętu techniki pożarniczej oraz kwaterunkowego (gabinetowego, biurowego, koszarowego i polowego).
2) Planowanie i organizowanie procesów zaopatrywania w techniczne środki materiałowe do sprzętu w Siłach Zbrojnych RP, o którym mowa w pkt 1.
3) Koordynuje proces wprowadzania Jednolitego Indeksu Materiałowego, o którym mowa w pkt 1.
4) Koordynowanie wydatkowania środków finansowych w zakresie planu modernizacji technicznej oraz wydatków bieżących za obszar zadaniowy Oddziału Sprzętu Infrastruktury.
5) Planowanie i organizowanie procesów zabezpieczenia logistycznego w zakresie sprzętu technicznego dla PKW, SON , GB EU, SON .
6) Opracowywanie:
a) projektów zasad gospodarki i norm należności sprzętu kwaterunkowego oraz eksploatacji dla tego sprzętu oraz sprzętu techniki poż.,
b) projektów wymagań eksploatacyjno - technicznych dla sprzętu planowanego do zakupu i remontu , wymienionego w pkt 1,
c) propozycji do Planu Modernizacji Technicznej oraz rocznych i wieloletnich planów rzeczowo - finansowych w zakresie sprzętu wymienionego w pkt 1,
d) projektów i propozycji do aktów normatywno - prawnych, rozkazów i wytycznych określających zasady gospodarki, eksploatacji oraz norm należności dla sprzętu określonego w pkt 1,
e) propozycji do Planów wieloletniej eksploatacji Sprzętu Wojskowego, w części dotyczącej o którym mowa w pkt 1 sprzętu,
f) zestawień zbiorczych, sprawozdań i analiz sprzętu technicznego infrastruktury o którym mowa w pkt 1.
7) Monitorowanie realizacji planu modernizacji technicznej.
8) Opiniowanie:
a) projektów i przedstawianie propozycji do aktów normatywno-prawnych, rozkazów i wytycznych.
b) wniosków wynalazczych i racjonalizatorskich dotyczących eksploatacji sprzętu zakwaterowania i budownictwa.

Zatrudnienie: maj 2023 r.

Wynagrodzenie brutto: 5.245 zł (w tym premia regulaminowa 26,40%) + dodatek za wysługę lat.

Rodzaj umowy: umowa na okres próbny (docelowo umowa na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze czasu pracy).

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania dodatkowe:1. Preferowane wykształcenie wyższe o kierunku inżynier pożarnictwa.2. Preferowana znajomość przepisów branżowych w zakresie:a) Ochrony przeciwpożarowej w resorcie Obrony Narodowej:- Decyzja nr 442/MON z dnia 24 grudnia 2013 r. w sprawie funkcjonowania wojskowej straży pożarnej oraz dodatkowego wyposażenia specjalistycznego jednostek organizacyjnych Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej,- Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania, dopuszczania tych wyrobów do użytkowania,- Rozporządzenie Ministra Obrony narodowej z dnia 24 sierpnia 1992 r. w sprawie zasad i trybu wykonywania zadań przez Wojskową Ochronę Przeciwpożarową,- Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 września 2021 r. w sprawie umundurowania strażaków państwowej straży pożarnej,b) Gospodarki sprzętem i wyposażeniem kwaterunkowym w resorcie Obrony Narodowej:- Decyzja nr 356/MON z dnia 22 września 2010 r. w sprawie wprowadzenia do użytku Norm i katalogu sprzętu kwaterunkowego,c) Ogólnej znajomości zagadnień związanych zarządzaniem i gospodarką mieniem ruchomy w resorcie Obrony Narodowej tj.:- Decyzji nr 119/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 1 września 2021 r. uchylającej decyzję w sprawie określenia funkcji gestorów i centralnych organów logistycznych sprzętu wojskowego w resorcie obrony narodowej oraz w sprawie podziału zadań wynikających z uchylenia decyzji,- Decyzji nr 118 Ministra Obrony Narodowej z dnia 1 września w sprawie zasad opracowywania i realizacji centralnych planów rzeczowych,- Decyzji nr 116/MON z dnia 1 września 2021 r. w sprawie pozyskiwania sprzętu wojskowego.3. Znajomość języków obcych: preferowana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.4. Obsługa komputera, dobra znajomość pakietu aplikacji biurowych MS Office (Excel, Word, Power Point). 5. Preferowana podstawowa znajomość systemu informatycznego LBPP oraz ZWSI RON. 6. Umiejętność analizy dokumentów, samodzielnego redagowania pism, interpretacji przepisów określonych w obowiązujących aktach prawnych oraz publicznego przedstawiania informacji z obszaru swoich zadań.7. Dyspozycyjność.Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, komunikatywność, samodzielność w pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji

Miejsce pracy: Józefa Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: 1. CV, 2. List motywacyjny,3. Pisemna zgoda na przetwarzanie danych osobowych o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko specjalisty ogłoszonej przez Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie4. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać:- pocztą e-mail na adres: iwspsz.kadry@ron.mil.pl,- pocztą na adres 85-915 Bydgoszcz ul. Dwernickiego 1 z adnotacją Wydział Pracowników Wojska,- osobiście pozostawić na Biurze Przepustek Bydgoszcz ul. Dwernickiego 1, ofertę w zamkniętej kopercie z adnotacją Wydział Pracowników Wojska.Dodatkowe informacje:1. Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub drogą elektroniczną.2. Po zakończeniu naboru oferty osób niezatrudnionych zostaną komisyjnie zniszczone.Klauzula informacyjna: Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L.2016.119.1), dalej RODO informuję, że:a. administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych z siedzibą w Bydgoszczy ul. Dwernickiego 1, reprezentowany przez Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych,b. inspektor ochrony danych Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy dostępny jest pod adresem mailowym: iwspszbydgoszcz.iod@ron.mil.pl,c. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a RODO,d. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji,e. przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,f. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (obecnie: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli stwierdzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy