Specjalista Obsługi Klienta z językiem angielskim i niemieckim

BMZ Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

BMZ Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach jest częścią międzynarodowej korporacji założonej w 1994 r. w Niemczech. Obecnie jest liderem wśród europejskich producentów zestawów akumulatorowych dla przemysłu ogrodniczego i medycznego. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji inteligentnych systemów podtrzymywania energii.

Aktualnie BMZ Poland poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami krajowymi i zagranicznymi oraz zapewnianie dobrego poziomu komunikacji z nimi;
  • odpowiadanie na bieżące potrzeby klienta w zakresie realizacji powierzonych zleceń;
  • monitorowanie stopnia realizacji zamówień klienta;
  • odpowiedzialność za całokształt działań związanych z transakcjami – od złożenia zamówienia przez klienta do momentu wysyłki;
  • wystawianie faktur sprzedażowych;
  • komunikacja z działem Internal sales w centrali firmy w Niemczech jak również z klientami w Europie Zachodniej;
  • ścisła współpraca z działami sprzedaży, planowania, zakupów oraz produkcji;
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • prognozowanie sprzedaży i analiza planów produkcyjnych;
  • analiza danych sprzedażowych i przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących działu;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny;
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, zwłaszcza Microsoft Excel;
  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne, łatwość pracy z liczbami;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu;
  • wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • motywacja do pracy i chęć do podjęcia nowych wyzwań, nauki;
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę;
  • Dobre warunki pracy, pracę ze specjalistami w międzynarodowym środowisku;
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, naukę języków obcych.

www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.