Specjalista - Mechanik maszyn budowlanych - śląskie

Mecalac Polska Sp. z o.o.

43-170 Łaziska Górne, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ:

- Obsługa serwisowa maszyn: remonty, diagnostyka, naprawy
- Serwisy wyjazdowe i stacjonarne
- 40-godzinny tydzień pracy

CO DAJEMY W ZAMIAN:

- Pełna umowa o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
- Cykliczne szkolenia tematyczne
- Nowoczesne wyposażenie i narzędzia pracy
- Bardzo dobre warunki socjalne
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- Możliwość awansu stanowiskowego
- Dynamiczne rozwijające się środowisko pracy
- Liczne wyzwania wynikające ze strategii firmy

Wymagania

- Praktyczna znajomość systemów elektrycznych i hydrauliki siłowej oraz mechaniki poparta wiedzą teoretyczną (umiejętność czytania schematów)
- Kilkuletnie doświadczenie w diagnozowaniu i usuwaniu usterek układów hydraulicznych i elektrycznych
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność naprawy silników wysokoprężnych będzie dodatkowym atutem
- Energia i inicjatywa w działaniu
- Sumienność, rzetelność, uczciwość
- Dobra organizacja pracy i kultura osobista
- Dobry stan zdrowia
- Niekaralność

Prezentacja firmy

Spółka MECALAC Polska należy do międzynarodowej GRUPY MECALAC, będącej u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Umowa na okres próbny 3 miesiące. Koleja na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Ubezpieczenie grupowe. Premia roczna zależna od wyniku firmy.
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna