Specjalista - Mechanik maszyn budowlanych - dolnośląskie

55-040 Ślęza, dolnośląskie

Mecalac Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ:

- Obsługa serwisowa maszyn: remonty, diagnostyka, naprawy
- Serwisy wyjazdowe i stacjonarne
- 40-godzinny tydzień pracy

CO DAJEMY W ZAMIAN:

- Pełna umowa o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
- Cykliczne szkolenia tematyczne
- Nowoczesne wyposażenie i narzędzia pracy
- Bardzo dobre warunki socjalne
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- Możliwość awansu stanowiskowego
- Dynamiczne rozwijające się środowisko pracy
- Liczne wyzwania wynikające ze strategii firmy

Wymagania

- Praktyczna znajomość systemów elektrycznych i hydrauliki siłowej oraz mechaniki poparta wiedzą teoretyczną (umiejętność czytania schematów)
- Kilkuletnie doświadczenie w diagnozowaniu i usuwaniu usterek układów hydraulicznych i elektrycznych
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność naprawy silników wysokoprężnych będzie dodatkowym atutem
- Energia i inicjatywa w działaniu
- Sumienność, rzetelność, uczciwość
- Dobra organizacja pracy i kultura osobista
- Dobry stan zdrowia
- Niekaralność

Marka MECALAC – ( z franc. Mécanique du Lac – mechanika znad jeziora) – ma swoje korzenie w... francuskiej miejscowości Annecy, w której począwszy od 1974 roku, produkowane są maszyny budowlane skoncentrowane na człowieku i jego potrzebach. Wizja rozwoju firmy i jej wartości są niezmienne od momentu, kiedy właściciel Grupy MECALAC – Henri Marchetta – określił kluczowe cele firmy, zgodnie z którymi marka MECALAC miała oferować kompaktowy sprzęt budowlany najwyższej klasy, o doskonałych parametrach w zakresie funkcjonalności, elastyczności, szybkości i mobilności. Produkty MECALAC zostały zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności, ochronie środowiska i komforcie pracy operatora. Wykorzystując na placu budowy jedną wielofunkcyjną maszynę marki MECALAC, jesteśmy w stanie ograniczyć liczbę pracujących tam maszyn, zmniejszyć ilość wykonywanych operacji i manewrów. Podczas gdy rynek zalewany jest masowym sprzętem budowlanym, gdzie liczy się wolumen sprzedaży, prześciganie się w byciu najlepszym „w swojej kategorii” i spełnianiu podstawowych oczekiwań branży – marka MECALAC wyróżnia się ze swoimi maszynami właśnie tym, że w żaden sposób nie daje się zaszufladkować. MECALAC to coś więcej niż maszyny, to sposób na życie i swoista filozofia stylu pracy, w której priorytetami jest szybkość, zwinność i wszechstronność. Innowacja w podejściu do projektowania maszyn budowlanych i niepowtarzalny design jedynie uzupełniają obraz marki XXI wieku, która stale przekracza oczekiwania swoich klientów i zaskakuje ich z każdą kolejną serią maszyn.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
Umowa na okres próbny 3 miesiące. Koleja na czas nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Ubezpieczenie grupowe. Premia roczna zależna od wyniku firmy.
Praca Inżynieria , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna