Human & Hunter Sp. z o.o.

Specjalista Master Data

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zadania:

  • Opracowywanie, monitorowanie i kierowanie procesami oraz procedurami danych podstawowych,
  • Zabezpieczenia jakości i bezpieczeństwa danych,
  • Zarządzanie routingiem przepływu pracy i uzupełnianiem danych podstawowych, zatwierdzanie zmian w danych podstawowych globalnych,
  • Monitorowanie kolejek roboczych dla nowych wniosków,
  • Ułatwianie procesu zbierania danych i danych wyjściowych,
  • Identyfikacja możliwości poprawy jakości danych i skrócenia czasu cyklu,
  • Wsparcie projektów.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Język angielski na poziomie C1/C2,
  • Wiedza na temat jakości danych, zarządzania danymi podstawowymi, zarządzania danymi w globalnym środowisku danych podstawowych lub znajomość z procesami łańcucha dostaw, produkcją, zarządzaniem materiałami,
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacjnych,
  • Umiejętność pracy w zespole, orientacja na szczegóły, zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Świadczenia dodatkowe: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, możliwość szkoleń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.