Specjalista. Marketing i Grafika. 3mk - Ostrów Wlkp.

3mk

63-400 Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Produkujemy jedne z najbardziej rozpoznawalnych akcesoriów ochronnych na europejskim rynku. Praca u nas oznacza rozwijanie pomysłów i dynamiczną karierę zawodową.

Obecnie poszukujemy w Ostrowie Wielkopolskim Specjalisty do Działu Marketingu.

Główne zadania:

  • wspieranie Brand Managera w zarządzaniu marką 3mk i tworzeniu komunikacji marketingowej,
  • aktywne i pełne inicjatywy wspomaganie Działu w bieżącej pracy,
  • rozwijanie swoich kompetencji i wiedzy,

Oferujemy:

  • stabilne i pewne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • jeśli osoba studiuje dajemy możliwość także umowy zlecenia,
  • wszystkie narzędzia potrzebne do pracy (komputer, profesjonalne programy etc.),
  • premie uznaniowe,
  • pełen etat i płatne nadgodziny,
  • pracę z młodym zespołem kreatywnych osób, w nowym biurze i przyjaznej atmosferze.

Chcesz pracować razem z nami?

Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem wraz z Listem Motywacyjnym. Portfolio mile widziane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla

potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EM Marcin Gawłowski z siedzibą w 63-400 Ostrów

Wielkopolski przy ul. Krotoszyńskaiej 35, bud. B-02, lok.4a 3 piętro zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182, 1662)”

Wymagania

  • doświadczenie w marketingu lub projektowaniu graficznym. Umiejętności z obu tych dziedzin będą dodatkowym atutem,
  • zainteresowanie trendami i nowymi technologiami,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość,
  • sumienność, dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność, punktualność,
  • dokładność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • znajomość języka obcego oraz prawo jazdy Kat. B także będą dodatkowymi atutami. ;)

Prezentacja firmy

Firma 3mk specjalizuje się w produkcji folii ochronnej. Jesteśmy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Multisport, premia rowerowa, premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media