Specjalista Logistyki Dostaw i Gospodarki Magazynowej - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dużej i stabilnej firmy produkcyjnej z bliskich okolic Poznania, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Logistyki Dostaw i Gospodarki MagazynowejMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących i minimalizujących poziom zapasów
  • stała współpraca z dostawcami w zakresie rozwoju i modyfikacji procesów logistycznych, standardów zamawiania i realizacji dostaw
  • modyfikacja oraz rozwój systemu dostaw just-in-time i just-in-sequence
  • wsparcie merytoryczne oraz prowadzenie szkoleń dla logistyków i dostawców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane logistyczne
  • minimum 3 lata doświadczenia obszarze zarządzania łańcuchem dostaw, rozwojem dostawców
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami i ustalaniu / wdrażaniu wymaganych standardów dostaw bezpośrednich celem racjonalizacji stanów magazynowych
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, konsekwencja, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku
  • konkurencyjne warunki wynagrodzenia
  • dodatki premiowe i dofinansowania do urlopów, posiłków
  • możliwość wyboru szeregu rozwiązań z platformy benefitowej.

Osoby zainteresowane zapraszamy do rejestracji zgłoszeń za pośrednictwem poniższego linku aplikacyjnego:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.