Specjalista Linux / Młodszy administrator serwerów aplikacyjnych

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• projektowanie i implementacja konfiguracji środowiskowej,
• optymalizacja i utrzymanie środowisk,
• ścisła współpraca z zespołem programistów,
• wsparcie techniczne klienta.

Wymagania

• bardzo dobra znajomość Linux na poziomie administracji,

• sprawność w tworzeniu skryptów Bash i Python,

• znajomość platformy Docker,

• zainteresowanie tematyką Continuous Integration/Delivery,

• analityczne podejście i determinacja w poszukiwaniu źródeł i rozwiązań problemów.

Mile widziane:

• doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi ( JBoss, Tomcat )

• znajomość platformy AWS,

• znajomość rozwiązań private cloud (np. Kubernetes),

• znajomość narzędzi Ansible, Puppet.

Oferujemy:

• kreatywną pracę i szerokie możliwości rozwoju,

• fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,

• dofinansowanie do nauki języków obcych i pakietu sportowego,

• prywatną opiekę medyczną,

• ubezpieczenie grupowe,

• możliwość wzięcia udziału w wewnętrznym programie innowacji.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis