Specjalista Kwalifikacji w branży farmaceutycznej

Gdańsk, pomorskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne wyzwania:

  • Przeprowadzanie oraz utrzymywanie kwalifikacji pierwotnej systemów technicznych
  • Opracowywanie wewnętrznej dokumentacji kwalifikacyjnej
  • Nadzór nad serwisem zewnętrznym przeprowadzającym kwalifikację systemów technicznych
  • Dokumentowanie czynności kwalifikacyjnych
  • Udział w rewizji wewnętrznych procedur dotyczących kwalifikacji systemów technicznych
  • Monitorowanie statusu oraz terminów działań kwalifikacyjnych dla przypisanych Systemów Technicznych.

Wymagania

Główne wymagania:

  • Ukończone studia z biotechnologii, biologii, farmacji lub kierunków pokrewnych
  • Znajomość wymogów dotyczących cGMP i FDA
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej lub biotechnologicznej
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji walidacyjnej zgodnie z zasadami GDP I GMP
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań kwalifikacyjnych urządzeń analitycznych, wg USP 1058
  • Dobra znajomość języka angielskiego

ALTEN Group jest obecny w 25 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 34.000 inżynierów i... specjalistów IT. Od 1988 roku pracownicy ALTEN tworzą zaawansowane systemy informatyczne i rozwiązania inżynieryjne dla znanych marek. Wdrażają innowacje w dziedzinie lotnictwa, kolei, pojazdów elektrycznych i autonomicznych, energii odnawialnej, finansów, medycyny a nawet rakiet kosmicznych. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna od 2013 r. Oddziały są usytuowane w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Jelenia Góra.
Dołącz do nas.

Let your talent shine. You grow, we grow!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia