Specjalista księgowości z jęz. niemieckim (AP)

Michael Page

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla znanego Klienta poszukuję osób do działu księgowości AP ze znajomością jęz. niemieckiego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma skupiająca się na produkcji stali.

Opis stanowiska

  • Obsługa procesów księgowych (AP) w jęz. polskim, angielskim, jak i niemieckim,
  • Utrzymywanie kontaktu e-mailowego, jak i telefonicznego z Klientami,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ekonomią, finansami i księgowością),
  • Doświadczenie w Dziale Zobowiązań będzie atutem,
  • Dobra znajomość MS Excel,
  • Porozumiewanie się jęz. niemieckim i angielskim w stopniu komunikatywnym (min. B1),
  • Znajomość programu SAP mile widziana,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Praca pod presją i w zespole,
  • Wysoka kultura osobista i rozwiązywanie problemów z Klientem,

Oferujemy

  • Praca w środowisku międzynarodowym,
  • Szkolenia - zarówno z obszaru zawodowego, jak i językowe,
  • Benefity: opieka medyczna Medicover, MultiSport, Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość 100% pracy zdalnej,
  • Premie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page