Specjalista/Koordynator BIM - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla mojego Klienta, firmy konsultingowej, inżynierskiej, będącej światowym liderem na rynku budownictwa infrastrukturalnego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/Koordynator BIMMiejsce pracy: Wrocław
ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:
  • opracowywanie i wdrażanie standardów modelowania;
  • nadzór nad modelami BIM;
  • koordynacja współpracy realizujących projekt branżystów;
  • uzupełnianie modelu o wymagane dane;
  • doszkalanie członków zespołu;

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe (na kierunku budownictwa, w specjalności drogowej/sanitarnej, mile widziane w zakresie BIM);
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • znajomość oprogramowania inżynierskiego - Microstation/Bentley/OpenRoads/Project Wise;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • zaangażowanie, motywacja do pracy, samodzielność;
  • komunikatywność oraz otwartość na pracę zespołową;

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w firmie, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku (również międzynarodowym);
  • długoterminowe zatrudnienie i pracę przy największych inwestycjach z zakresu budownictwa infrastrukturalnego;
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, świadczenia urlopowe);
  • możliwość pracy 100% zdalnie;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.