Specjalista konfiguracji systemów IT

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- automatyzacja zadań,

- ścisła współpraca z zespołem developmentu,

- wsparcie techniczne klienta,

- planowanie i implementowanie konfiguracji środowiskowej,

- optymalizacja i utrzymanie środowiska developmentu.

Wymagania

- zainteresowanie tematyką Continuous Integration/Delivery,

- znajomość języków skryptowych Bash i Python,

- otwarty umysł oraz chęć poznawania nowych technologii,

- umiejętność pracy zespołowej,

- analityczne podejście i determinacja w poszukiwaniu źródeł i rozwiązań problemów,

- doświadczenie w pracy z JIRA, Confluence.

- znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss, Tomcat,

- znajomość narzędzi Jenkins, SVN, GIT,

- dobra znajomość SO Linux i umiejętność konfigurowania warstwy web: Apache i Nginx,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Mile widziane, ale zupełnie niekonieczne będą:

- praktyczna znajomość baz danych, języka Java oraz platform ATG i Hybris,

- znajomość narzędzi Ansible, Puppet oraz platformy AWS.

Oferujemy:

- kreatywną pracę i szerokie możliwości rozwoju,

- fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,

- dofinansowanie do nauki języków obcych i pakietu sportowego,

 - prywatną opiekę medyczną,

- ubezpieczenie grupowe,

- możliwość wzięcia udziału w wewnętrznym programie innowacji.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy