Specjalista/ka ds. Zakupów Produkcyjnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Skawina, małopolskie

HRK S.A.

Dla nszego Klienta, globalnego producenta materiałów ogniotrwałych, poszukujemy doświadczonych kandydatów/ek na stanowisko Specjalisty/ki ds. Zakupów Produkcyjnych.

Specjalista/ka ds. Zakupów ProdukcyjnychMiejsce pracy: Skawina

Zadania:

  • zakup materiałów z kategorii zakupów bezpośrednich  (surowce, opakowania, komponenty);
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych i umów;
  • zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców;
  • monitorowanie rynku dostawców materiałów;
  • prowadzenie i udział w projektach oszczędnościowych;
  • współpraca z działami produkcyjnymi, transportu i finansowymi;
  • przygotowywanie raportów i zestawień zakupowych.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w zakupach bezpośrednio produkcyjnych w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • wiedzę z zakresu zakupów surowców;
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1)
  • praktyczną znajomość pakietu MS Office, SAP;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole i samodzielność;
  • umiejętność wywiązywania się z wyznaczonych terminów;
  • nastawienie na osiągnięcie celu i wysoką motywację.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Koleżeńską atmosferę w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.