Specjalista/ka ds. Zakupów Produkcyjnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Niepołomice, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Niepołomicach, poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko Specjalisty/ki ds. Zakupów. Praca w częściowym systemie zdalnym (home office).

Specjalista/ka ds. Zakupów ProdukcyjnychMiejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • Udział w realizacji globalnej i lokalnej polityki zakupowej firmy.
  • Realizacja procesu zakupów w zakresie podległego obszaru produktów (zakupy produkcyjne – tworzywa sztuczne).
  • Analizy rynku, monitorowanie ofert dostawców oraz poszukiwanie nowych źródeł dostaw.
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji z dostawcami.
  • Prowadzenie działań związanych z optymalizacją procesu zakupów, kosztów oraz procedur.
  • Współpraca z dostawcami strategicznymi.
  • Zamówienia produktów zgodnie z zapotrzebowaniem.
  • Współpraca z zespołem, produkcją oraz zakupami centralnymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne).
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku zakupowym w firmie o profilu produkcyjnym.
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Umiejętność prowadzenia procesu zakupowego  i zarządzania kategorią zakupową.
  • Gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych.
  • Zaawansowane kompetencje interpersonalne, zaangażowanie i własna inicjatywa.
  • Znajomość technik negocjacyjnych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Praca w firmie będącej światowym liderem w swojej branży.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności plus premia roczna.
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz częściowa praca w systemie zdalnym (min. 2 dni w tyg.)
  • Dopłaty do posiłków oraz napojów.
  • Koleżeńska atmosfera w pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szereg benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, prywatną opiekę medyczna, etc.).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.