Opis stanowiska pracy

Twoją rolą będzie:

  • terminowe wystawianie faktur zgodnie ze standardami firmy oraz wymaganiami Klientów
  • sprawdzanie poprawności oraz akceptowanie faktur od przewoźników
  • wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w kontakcie z przewoźnikami, a także działami i oddziałami spółki
  • administracja dokumentacji związanej z procesem fakturowania
  • archiwizacja i skanowanie dokumentów zgodnie z wytycznymi firmy

Jeżeli spełniasz następujące wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość zagadnień związanych z procesem fakturowania
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • rzetelność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

W zamian za Twoje zaangażowanie, oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w nowocześnie zarządzanej firmie
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • atrakcyjny, terminowy system wynagradzania
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych w ramach ZFŚS (np. karta Multisport, karty podarunkowe, kursy językowe, ubezpieczenia grupowe, wyprawka szkolna, dofinansowanie wypoczynku)

Prezentacja firmy

Grupa Raben to jeden z liderów branży logistycznej funkcjonujący na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka