Specjalista/ka ds. Ofertowania w Branży Elektrotechnicznej - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Specjalisty/ki ds. Ofertowania w Branży Elektrotechnicznej (zasilaniee gwarantowane UPS).

Specjalista/ka ds. Ofertowania w Branży ElektrotechnicznejMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Analiza dokumentacji projektowej oraz wymagań technicznych niezbędnych do przygotowania oferty w zakresie systemów zasilania gwarantowanego;
  • Przygotowanie ofert oraz pozostałej dokumentacji techniczno-handlowej;
  • Doradztwo w zakresie doboru rozwiązań pod klienta;
  • Administrowanie dokumentacją dotyczącą realizowanych projektów;
  • Aktywny udział w procesie projektowania w zakresie systemów UPS;
  • Odpowiadanie na pytania klientów oraz fachowe doradztwo;
  • Wsparcie techniczne Przedstawicieli Handlowych w zakresie przygotowanych ofert.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej;
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe (elektrotechnika, elektronika i telekomunikacja, automatyka);
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD;
  • Sumienność, umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy i pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Wsparcie produktowe i techniczne;
  • Świadczenia socjalne: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Przyjazną atmosferę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.