Specjalista/ka ds. kadr i płac

Moltton

Radomsko, łódzkie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Radomsko

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie akt osobowych oraz pełna obsługa kadrowa
  • Przygotowanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych
  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i pełna obsługa płacowa
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS i innych
  • Przygotowywanie dziennych i miesięcznych raportów kadrowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość programu kadrowo - płacowego Xpertis lub innych oraz programu Płatnik
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziane
  • Znajomość programu pakietu Office (szczególnie Excel)
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobrej organizacji pracy własnej
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia)
  • Dodatkowe benefity (karta Multi Sport, dofinansowanie do stołówki zakładowej, transport, paczki na święta)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton