Specjalista/ka ds. kadr i płac

Kancelaria Podatkowa NOTUS

40-035 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie dokumentacji płacowej oraz sporządzanie list płac,
- rozliczanie czasu pracy,
- naliczanie wypłat urlopów, chorobowych i pozostałych świadczeń pracowniczych,
- sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i zgłoszeniowych ZUS,
- sporządzanie dokumentów kadrowych min.: umowy o pracę i zlecenie, świadectw
pracy, zaświadczeń,
- prowadzenie akt osobowych,
- kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS).

Wymagania

Oczekujemy:
- doświadczenia w pracy w zakresie kadr i płac min 1 rok,
- praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa
podatkowego w zakresie opodatkowania wynagrodzeń,
- dobrej organizacji pracy,
- samodzielności oraz poczucia odpowiedzialności za powierzone dokumenty i zakres
obowiązków,
- chęci zdobywania nowego doświadczenia,
- znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Kancelaria Podatkowa zapewnia profesjonalną obsługę podatkowo-ksiegową o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja