Specjalista IT

Moltton

Tychy, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wsparcia Help Desk 1 i 2 stopnia dla wszystkich incydentów i problemów związanych z systemami i infrastrukturą
  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymywanie komputerów stacjonarnych, serwerów i sprzętu sieciowego oraz systemów operacyjnych serwerów i sieci.
  • Proaktywne monitorowanie środowiska IT pod kątem problemów przy użyciu dostępnych narzędzi monitorujących.
  • Zapewnienie szkoleń i wsparcia dla oprogramowania systemowego.
  • Zapewnienie ścisłego przestrzegania procedur informatycznych dotyczących tworzenia kopii zapasowych systemów, zakładania nowych kont użytkowników, monitorowania dostępu do plików, bezpieczeństwa informatycznego, zarządzania zmianami itp.
  • Zapewnienie, że inwentarz sprzętu i oprogramowania prawidłowo uwzględnia liczbę i lokalizację WSZYSTKICH aktywów.
  • Pomoc w konserwacji i aktualizacji oprogramowania systemowego i sprzętu (pulpit i serwer).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 4 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w administracji i wsparciu technologii desktopowych Microsoft Windows
  • Doświadczenie i znajomość pakietów antywirusowych
  • Doświadczenie w procedurach tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania
  • Doświadczenie i znajomość technologii komunikacyjnych, firewall i VPN
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych, MS SQL Server, IIS
  • Doświadczenie w Help Desk
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość dużego rozwoju zawodowego
  • Parking pracowniczy
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Pakiet socjalny
  • Karta Lunch Pass
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton