SPECJALISTA IT

Stryków, łódzkie

Nomacom Group

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata
na stanowisko:

Specjalista IT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • helpdesk/pomoc użytkownikom klienta w zakresie działania komputerów, drukarek i całej infrastruktury IT
  • obsługa systemów serwerowych u klienta
  • obsługa systemu kontroli dostępu
  • obsługa urządzeń aktywnych CISCO (przełączniki, routery, access pointy i ich kontrolery)
  • raportowanie wykonanych działań u klienta

Wymagania

  • znajomość systemów Windows Server
  • znajomość systemów operacyjnych Windows
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi
  • podstawowa znajomość rozwiązań CISCO
  • język angielski wymagany
  • telefonia IP, systemy wideo konferencji dodatkowym atutem
  • wysoka kultura osobista, umiejętność zarządzania własnym czasem
  • umiejętność komunikacji z użytkownikami

Nomacom Group Sp. z o.o. dostarcza klientom biznesowym rozwiązania IT wraz z wartością dodaną... w postaci usług wdrożeniowych oraz wsparcia i serwisu na etapie użytkowania. Oferując tak kompleksową obsługę, wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i cieszymy się zaufaniem klientów z praktycznie każdej branży, począwszy od przedsiębiorstw handlowo-usługowych, poprzez firmy produkcyjne, a skończywszy na placówkach medycznych i instytucjach państwowych.

Działamy na obszarze całej Polski, ale uczestniczymy również w realizacji projektów dla naszych klientów m.in. z Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, USA. Pracując w naszej firmie, będziesz miał doskonałą okazję do rozwoju swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems