Specjalista IT

it WORKS

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

W it WORKS łączymy najlepsze praktyki rynkowe i wieloletnie doświadczenie, świadcząc usługi dla biznesu i działów IT. Działamy na rynku usług od 2001 roku na stałe współpracując z ponad 250 klientami i wspierając w codziennej pracy ponad 40 000 użytkowników w 31 krajach. Od 2017 roku działamy w ramach Grupy Technologicznej Euvic.

 Zakres obowiązków:

wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych:

- reazlizacja zgłoszeń w lokalizacji klienta

- pomoc użytkownikom w zakresie korzystania z sytemów informatycznych

- usuwanie problemów i usterek w działaniu sprzętu oraz oprogramowania

- instalacja i konfigurowanie oprogramowania na urządzeniach PC i urządzeniach peryferyjnych

- współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki techniczne

- minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub z podobnym zakresem obowiązków

- bardzo dobra znajomośc środowiska Microsoft Windows, Office oraz popularnych programów użytkowych

- bardzo dobra znajomość instalacji urządzeń peryferyjnych (skanery, drukarki, itp.)

- znajomość zagadnień sieci LAN, usług katalogowych

- umiejętność analizy problemów programowo-sprzętowych

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność

- umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy pod presją czasu

- komunikatywna znajomość języka angielskiego - praktyczna weryfikacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- prawo jazdy kat. B

- praca na I lub II zmianie

Mile widziane:

- zaangażowanie w pracę zespołową - wsparcie zespołów IT

- certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności

- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

- pakiet opieki medycznej

- pakiet MultiSport

- pracę w renomowanej firmie (lokalizacja Rzeszów lub okolice Rzeszowa)

- możliwośc zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

- bardzo dobre warunki i narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie do oferty następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przestwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do reazlizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Bez powyższej klauzuli nie możemy rozpatrywać zgłoszenia.

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

W it WORKS łączymy najlepsze praktyki rynkowe i wieloletnie dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems