Specjalista IT

Opole, opolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży technicznej, w związku z uruchomieniem i dalszym rozwojem nowego zakładu produkcyjnego w okolicach Opola poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista IT

Zadania:

  • Zarządzanie całością infrastruktury IT w fabryce (serwery, fiewall, switche, Access point, telefony VoiP oraz GSM)
  • Ścisła współpraca z centralą IT
  • Zarządzanie obszarem produkcyjnym (mGuard)
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów i awarii użytkownika końcowego (instalacja i konfiguracja oprogramowania, zagadnienia sieciowe, obsługa urządzeń peryferyjnych).
  • Praca w systemie ticketowym i otwartym

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną

Oczekiwania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość Microsoft Client-Server Environment (Windows Servers, Windows 10, MS O365)
  • Wiedza z obszaru Active Directory and supporting services (DNS, DHCP, GPO, WSUS) TCP/IP, General networking/Ethernet (Switching, Routing), Computer Hardware (Workstations and Servers), VMWare
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość systemów: SAP, CDB, Sharepoint

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy