Opis stanowiska pracy

Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zatrudni Specjalistę IT

Zakres zadań:
• zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów informatycznych w CSK UM w Łodzi w zakresie sieci informatycznej, oprogramowania i sprzętu
• nadzór nad sprawnością techniczną i eksploatacyjną urządzeń
• znajomość usług terminalowych opartych o system MS Windows Server
• znajomość usług katalogowych Microsoft Windows (Active Directory)
• znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux (konfiguracj infrastruktury teleinformatycznej
• administracja serwerami
• administrowanie wewnętrzną siecią komputerową
• nadzór oraz zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych
• nadzór nad legalnością stosowanego oprogramowania i właściwym zabezpieczeniem danych przed utratą oraz dostępem osób nieuprawnionych (archiwizacja danych, kontrola antywirusowa itp.)
• współpraca z serwisami

Wymagania niezbędne
• znajomość systemów operacyjnych Windows Server
• znajomość systemów operacyjnych rodziny MS Windows
• znajomość pakietu MS Office
• dokładność, komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie
• umiejętność priorytetyzacji zadań
• umiejętność pracy w zespole
• samodzielność
Mile widziane:
• znajomość sieci TCP/IP oraz technologii VLAN
• znajomość języka PL/SQL (baza danych Oracle)
• znajomość technologii VPN IPSec, OpenVPN
• znajomość systemów medycznych KS-SOMED, Eskulap, AMMS, CliniNet
• znajomość programu Płatnik
• znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

SPZOZ Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy