Magna Casting Poland Sp. z o. o.

Specjalista HR

Prezentacja firmy

W firmie Magna przekształcamy pomysły w standardy branży motoryzacyjnej. Przesuwamy granice technologii i innowacji, aby zmieniać pojazdy, karierę i przyszłość mobilności.

Dlaczego pracować dla jednego producenta samochodów, jeśli możesz pracować dla całej branży?

Osiągamy sukces, ponieważ dajemy naszym pracownikom niezależność, dzięki której mogą wprowadzać rzeczywiste zmiany oraz możliwość pochwalenia się własnymi osiągnięciami i uczestniczenia w sukcesie firmy.

Inwestujemy w naszych pracowników i wdrażamy programy rozwoju, by pomóc im zdobywać umiejętności niezbędne do stania się przyszłymi liderami.

Magna ma globalny zasięg, a jej kultura firmowa opiera się na pasji, szybkim działaniu i przedsiębiorczości. Świętujemy osiągnięcia i uważamy, że ciężką pracę należy doceniać.

Cosma International, jednostka operacyjna Magna International, jest jednym z największych światowych dostawców branży motoryzacyjnej w zakresie elementów nadwozia, podwozia oraz rozwiązań inżynieryjnych. Nasza pionierska technologia i kreatywność pozwalają klientom na znalezienie rozwiązań, które wykraczają poza to, co wcześniej sadzono jest możliwe.

Dla naszej dynamicznie rozwijającej się polskiej fabryki Cosma Casting, produkującej średniej oraz dużej wielkości komponenty aluminiowe technologią odlewania wysokociśnieniowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista HR

Główne obowiązki

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • prowadzenie czynności związanych z zatrudnianiem, wdrożeniem i zwalnianiem pracowników
  • administrowanie procesami HR (oceny okresowe, raportowanie, szkolenia)
  • bieżąca współpraca z pracownikami w zakresie tematów personalnych
  • wdrażanie nowego systemu HR
  • współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej
  • budowanie pozytywnego wizerunku Pracodawcy oraz prowadzenie działań w zakresie Employer Branding

Kluczowe kwalifikacje/wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zarządzania zasobów ludzkimi
  • doświadczenie w pracy w Dziale HR
  • znajomości przepisów prawa pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, konsekwencja i determinacja w realizacji wyznaczonych celów,
  • zdolności organizacyjne
  • bardzo wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność budowania relacji

Oferujemy:

  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Dodatkowe, płatne dni wolne
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Dodatkowe informacje