SPECJALISTA FINANSOWO-POŻYCZKOWY (ŻARY)

FUNDACJA "PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ"

Żary, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0189

Obowiązki:

Obsługa Funduszu Pożyczkowego:
1. Promocja funduszu - udzielanie informacji osobom zainteresowanym,
2. Wstępna analiza formalna składanych wniosków,
3. Analiza merytoryczna składanych wniosków pożyczkowych i przedkładanie ich Komisji Pożyczkowej do rozpatrzenia (zgodnie z procedurami udzielania pożyczek),
4. Opracowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji pożyczkowej, prowadzenie monitoringu pożyczek, weryfikacja ubezpieczeń pożyczek, rozliczeń, całość procesu pożyczkowego,
5. Przygotowywanie raportów z działalności funduszu,
6. Ewidencja operacji i dokumentów spłat pożyczek,
7. Prowadzenie rozliczeń pożyczkobiorców,
8. Inne zadania.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Preferowane ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • 1. Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie analizy ryzyka kredytowego rozumiane jako analiza zdolności pożyczkowej przedsiębiorstw,2. Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze działań monitoringowych lub kontrolingowych, polegające, m.in. na opracowaniu raportów, analiz z działalności sprzedażowej,3. Znajomość pakietu Office - w szczególności Excel,4. Samodzielność i zaangażowanie,5. Umiejętność analitycznego myślenia,6. Dokładność i skrupulatność.

Miejsce pracy: Mieszka I-go 13, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Cv i list motywacyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy