Opis stanowiska pracy

  • Instalacje i serwis systemów alarmowych, min.: sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), sygnalizacji pożarowej (SAP)
  • Instalacje i serwis systemów kontroli dostępu (KD),
  • Instalacje i serwis systemów telewizji przemysłowej (CCTV),
  • Instalacje i serwis systemów rejestracji czasu pracy (RCP),
  • Instalacje i serwis systemów inteligentnego budynku
  • Instalacje i serwis systemów okablowania strukturalnego, telekomunikacyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie o kierunku elektrotechnicznym, elektrycznym, elektronicznym
  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw elektrotechniki, elektroniki,
  • znajomość podstaw sieci LAN,
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  • niekaralność,
  • miejsce zamieszkania: Zabrze i okolice,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność i rzetelność,
  • zaangażowanie w wykonywane projekty,
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktualne uprawnienia SEP (posiadanie mile widziane)

Prezentacja firmy

Firma ALERT specjalizuje się w technicznej ochronie mienia. Długo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis