Specjalista/Ekspert ds. płac

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1164803

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko „Specjalista/ Ekspert ds. płac”

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

➢ Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej
➢ Naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców
➢ Ewidencja i rozliczanie absencji zasiłkowych
➢ Naliczanie i raportowanie wpłat do PPK
➢ Dokonywanie potrąceń na podstawie tytułów wykonawczych
➢ Zgłoszenia pracowników i członków rodzin do ZUS oraz raporty rozliczeniowe ZUS
➢ Sporządzanie deklaracji podatkowych
➢ Raporty i analizy płacowe na potrzeby wewnętrzne oraz GUS
➢ Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
➢ Uczestniczenie w projektach HR (np. optymalizacje procesów, wdrażanie zmian w systemach)
➢ Znajomość przepisów kodeksu pracy, ustawy ZUS, podatkowych
➢ Znajomość procesów kadrowych mile widziana

Wymagania:

➢ KIlkuletnie doświadczenie w obszarze administracji płac
➢ Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, prawa pracy, przepisów o PPK
➢ Znajomość programu Płatnik oraz MS Office (w szczególności Excel)
➢ Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub finansowe
➢ Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
➢ Umiejętność analitycznego myślenia oraz prezentacji analiz i danych
➢ Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność
➢ Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
➢ Umiejętność współpracy w zespole, elastyczność, chęć do nauki
➢ Znajomość systemu TETA

Nasz Klient oferuje:

➢ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
➢ Możliwości rozwoju kariery w obrębie firmy
➢ Szeroki dostęp do szkoleń, konferencji i webinarów
➢ Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
➢ Mutisport, dofinansowanie do posiłków pracowniczych, kursy językowe
➢ Wiele benefitów dla rodzin (np. kolonie letnie dla dzieci)
➢ Zniżki na produkty firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland