Specjalista działu import/export

KB Outsourcing Sp. z o.o.

Koziegłówki, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma KB Outsourcing o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym dla jednego ze swoich klientów poszukuje:

Stanowisko: Specjalista działu import/export

Miejsce pracy: Koziegłówki

System: 1 zmiana 8-16

Opis stanowiska:

Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
Udział w spotkaniach z zagranicznymi kontrahentami,
Współpraca z działem logistycznym,
Reprezentowanie firmy na targach branżowych (również zagranicznych),

Wymagania:

Język angielski w stopniu bardzo dobrym - wymóg konieczny,
Znajomość języka rosyjskiego bądź niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
Doświadczenie w logistyce lub w handlu,
Spontaniczność, otwartość, komunikatywność,
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Pracę w młodym zespole w dużej prężnie rozwijającej się firmie,
Dużo nowych wyzwań
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę.

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania swoich aplikacji.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla KB Outsourcing Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla KB Outsourcing Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KB Outsourcing Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Prezentacja firmy

Firma KB Outsourcing to Agencja Zatrudnienia o ugruntowanej pozyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie