Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną należącą do ART Gruppe, która od ponad 60 lat odnosi sukcesy na rynku w obszarach związanych z elektrotechniką, mechatroniką i obróbką blachy. W Lwówku Śląskim jesteśmy obecni od 20 lat.

Od dwóch lat pozostajemy w fazie intensywnego rozwoju związanego z uruchamianiem nowych projektów. Rozbudowaliśmy nasz zespół o 30% i nadal pracujemy nad jego wzmocnieniem, w związku z tym aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:.

Specjalista Dysponent (k/m)

Miejsce pracy: Lwówek Śląski

Opis stanowiska pracy:

  • realizacja procesów związanych z zamawianiem części produkcyjnych oraz planowanie i nadzorowanie dostaw zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • ustalanie i optymalizowanie parametrów logistycznych w systemie SAP dla zamawianych części
  • kontrolowanie i ustalanie wielkości zapasów magazynowych na poziomie optymalnym
  • optymalizowanie procesu logistycznego
  • zapewnienie wysokiego poziomu standardów obsługi przez dostawców

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane logistyczne lub techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość obsługi narzędzi pakietu MS Office - w szczególności Excel
  • znajomość tematyki zarządzania zapasami
  • znajomość systemu MRP/SAP bardzo mile widziana

Naszym pracownikom oferujemy pracę w sympatycznym zespole w międzynarodowej firmie, w warunkach sprzyjających zachowaniu work life balance, w urokliwych okolicach Lwówka Śląskiego.

Aplikacje zawierające CV w języku polskim prosimy przesyłać za pośrednictwem InfoPraca.pl

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Inne