Specjalista ds. żywienia zwierząt – trzoda chlewna

Ceres |Selected people in food & agri|

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasz klient jest spółką córką międzynarodowej firmy wywodzącej się z Holandii z ponad 100-letnią tradycją, której celem jest budowanie odpowiedzialnego łańcucha żywieniowego dla przyszłych pokoleń. Grupa zatrudnia 3000 pracowników w 16 oddziałach w Europie, Ameryce Południowej i Północnej oraz posiada ogólnoświatową sieć dystrybucji. W Polsce firma obecna jest od 1997 roku, specjalizując się w produkcji najwyższej jakości środków żywienia dla zwierząt, w szczególności trzody chlewnej, drobiu i bydła. Wraz ze wzrostem sprzedaży, do dnia dzisiejszego powstało 5 zakładów produkcyjnych należących do spółki, zlokalizowanych w woj. wielkopolskim (Szamotuły, Topola Wielka, Margońska Wieś), warmińsko-mazurskim (Płośnica) oraz lubelskim (Bedlno Radzyńskie).

W związku z dalszym rozwojem na polskim rynku, nasz klient poszukuje kandydatów do działu żywienia trzody chlewnej na stanowiska Specjalisty ds. żywienia zwierząt (możliwość awansu na Specjalistę ds. kluczowych klientów) na teren Polski południowo-zachodniej lub południowo-centralnej.

Rola

Rozwój sprzedaży produktów paszowych i pozyskiwanie klientów w wyznaczonym rejonie.

  • Doradztwo żywieniowe i sprzedaż produktów paszowych dla trzody chlewnej.
  • Kompleksowa obsługa merytoryczna i handlowa kluczowych klientów (duże fermy).
  • Promowanie marki poprzez aktywne uczestnictwo w targach i wydarzeniach rolniczych.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Analiza rynku paszowego – śledzenie trendów i proponowanie działań wpływających na poprawę jakości produktów i usług.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy wśród klientów firmy i partnerów biznesowych.
  • Specjalista ds. żywienia zwierząt ściśle współpracuje i raportuje bezpośrednio do Regionalnego Kierownika Sprzedaży ds. trzody chlewnej.

Profil

Ambitny pasjonat branży żywienia trzody chlewnej z komercyjnym usposobieniem.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. zootechniczne, rolnicze lub weterynaryjne).
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów żywieniowych dla zwierząt hodowlanych.
  • Znajomość programów do kalkulacji i bilansowania dawek pokarmowych.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Kompetencje

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji handlowych z klientami.
  • Wszechstronna znajomość rynku trzody chlewnej.
  • Komercyjne nastawienie, zdolności negocjacyjne oraz mediacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole, chęć dzielenia się wiedzą z kolegami.
  • Wytrwałość i ambicja w dążeniu do osiągania zamierzonych celów.
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

Miejsce pracy

Polska południowo-zachodnia lub Polska południowo-centralna.

Oferta

Interesująca możliwość kariery w międzynarodowej, rozwijającej się firmie w sektorze produkcji żywności zwięrzęcej. W trakcie integracji w firmie będziesz cieszyć się profesjonalnymi szkoleniami i bliskim wsparciem zespołu. Firma oferuje konkurencyjny rynkowo pakiet wynagrodzeń (zawierający m.in. narzędzia do pracy, samochód służbowy, pakiety medyczne, sportowe i socjalne), kulturę firmy opartą o otwartość, odpowiedzialność, partnerstwo i atrakcyjną atmosferę pracy z miejscem na własną inicjatywę. Podczas swojej kariery w firmie będziesz mieć okazję korzystania z licznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, umożliwiających dalszy rozwój osobisty i poszerzanie wiedzy.

Kontakt

Nasz klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Specjalista ds. żywienia zwierząt wyłącznie firmie CeresRecruitment. Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony www.ceresrecruitment.pl. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Koen Lecluyse pod numerem (+48 696) 307 999. Kwestionariusz osobowości może być częścią rekrutacji.

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów. CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy - nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta