Specjalista ds. żywienia trzody chlewnej (premiksy)

Ceres |Selected people in food & agri|

Bydgoszcz, Toruń, praca zdalna, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Nasz klient jest spółką córką międzynarodowej, wywodzącej się z Holandii firmy z ponad 100-letnią tradycją, której celem jest budowanie odpowiedzialnego łańcucha żywieniowego dla przyszłych pokoleń. Grupa zatrudnia 3000 pracowników w 16 oddziałach w Europie, Ameryce Południowej i Północnej oraz posiada ogólnoświatową sieć dystrybucji. Firma w Polsce obecna jest od 1997 roku, specjalizując się w produkcji najwyższej jakości środków żywienia dla zwierząt, w szczególności trzody chlewnej, drobiu i bydła. Wraz ze wzrostem sprzedaży, do dnia dzisiejszego powstało 5 zakładów produkcyjnych należących do spółki, zlokalizowanych w woj. wielkopolskim, warmińsko-mazurskim oraz lubelskim.

W związku ze stałym wzrostem sprzedaży i chęcią dalszego rozwoju działu premiksów, nasz klient poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. żywienia trzody chlewnej (premiksy) w rejonie Polski północnej.

Rola

Rozwój sprzedaży premiksów i pozyskiwanie klientów w wyznaczonym rejonie.

  • Doradztwo żywieniowe i sprzedaż produktów paszowych dla trzody chlewnej z innowacyjnego portfolio marki (premiksy, prestartery).
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i aktywne pozyskiwanie nowych klientów w łańcuchu biznesowym – cykle zamknięte.
  • Analiza rynku trzody chlewnej – śledzenie trendów i proponowanie działań wpływających na poprawę jakości produktów i usług.
  • Ciągłe podnoszenie poziomu swojej wiedzy i kompetencji doradczych w zakresie żywienia prosiąt, warchlaków i loch.
  • Promowanie marki i dbanie o pozytywny wizerunek firmy wśród klientów firmy i partnerów biznesowych.
  • Specjalista ds. żywienia trzody chlewnej (premiksy) ściśle współpracuje i raportuje bezpośrednio do Kierownika Sprzedaży Premiksów.

Profil

Kompetentny specjalista ds. żywienia trzody chlewnej z ambicjami do rozwoju i doświadczeniem w zakresie sprzedaży premiksów paszowych.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (np. zootechniczne, rolnicze lub weterynaryjne).
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży premiksów dla trzody chlewnej (ze szczególnym uwzględnieniem żywienia młodych zwierząt).
  • Udokumentowana wszechstronna znajomość rynku trzody chlewnej.
  • Znajomość programów do kalkulacji i bilansowania dawek pokarmowych.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B

Kompetencje

  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji handlowych z klientami.
  • Zdolności sprzedażowe, negocjacyjne, mediacyjne i analityczne.
  • Poziom wiedzy pozwalający na merytoryczne omawianie z hodowcami wszystkich aspektów mających wpływ na efektywność produkcji.
  • Wytrwałość i ambicja w dążeniu do osiągania zamierzonych celów.
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych w wyznaczonym regionie.

Miejsce pracy

Home office, Polska północna (północne mazowieckie, kujawsko-pomorskie, pomorskie).

Oferta

Interesująca możliwość kariery w międzynarodowej, rozwijającej się firmie w sektorze produkcji żywności zwięrzęcej. Kultura firmy oparta jest o otwartość, odpowiedzialność, partnerstwo i miłą atmosferę pracy z miejscem na własną inicjatywę. Firma oferuje konkurencyjny rynkowo poziom wynagrodzenia (podstawa + system premiowy), niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon, środki ochronne i dezynfekujące) oraz rozbudowany system benefitów (zawierający m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, multisport oraz możliwość nauki j. angielskiego). Podczas swojej kariery w firmie będziesz mieć okazję korzystania z licznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, umożliwiających dalszy rozwój osobisty i poszerzanie wiedzy, również poprzez wymianę doświadczeń z międzynarodowym zespołem.

Kontakt

Nasz klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Specjalista ds. żywienia trzody chlewnej (premiksy) wyłącznie firmie CeresRecruitment.

Zapraszamy do złożenia aplikacji na stronie www.ceresrecruitment.pl oraz do kontaktu z Koen Lecluyse pod nr (+48 696) 307 999 lub Bartek Soboński pod nr (+48 796) 826 363.

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów. CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy - nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Rolnictwo