Specjalista ds. zmian projektowych (Koordynator Konfiguracji)

Chorzów, śląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN, która skupia ponad 28 000 wybitnych specjalistów IT i inżynierów na całym świecie. Obecnie szukamy Koordynator Konfiguracji który dołączy do naszego zespołu, aby brać udział w najbardziej innowacyjnych projektach technologicznych.

Główne zadania

  • Wsparcie retrofitu – procesu unowocześniania
  • Kontakt z produkcją, z inżynierami procesu, sourcing (procesy biznesowe)
  • Zbieranie, analiza i opracowywanie danych o konfiguracji i zmianach – pochodzących z wielu źródeł w celu poprawy procesu ich przepływu i jakości danych.
  • Usprawnienie nadzoru nad aktualnością i jakością danych o konfiguracji i zmianach produktu w zespole realizującym proces.
  • Zapewnienie pełnego śledzenia wdrożeń i zgodności danych z systemu produkcyjnego SAP z rzeczywistym stanem na wagonu/pociągu.
  • Koordynacja wdrażania zmian i ich potwierdzania na poziomie wagonu/pociągu.

Wymagania

Wymagania

Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym – praca głównie w excel

Język angielski – do dokumentacji i maili

Znajomość jakiegokolwiek programu do modelowania 3D

Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu !

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Inżynieria