Specjalista ds. Zarządzania Jakością i Procesami

GE Power

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

-Nadzór nad montażem rurociągów,
-Przegląd i sprawdzenie dokumentacji przed rozpoczęciem prac montażowych (PKiB, WPQR, WPS)
-Współpraca z przedstawicielami Jednostki Notyfikowanej (JN) w tematach związanych z certyfikacją rurociągów
-Przegląd i sprawdzenie dokumentacji jakościowej przygotowanej przez montażystę rurociągów
-Weryfikacja przygotowania montażysty do przeprowadzenia inspekcji z JN (inspekcje wizualne, badanie budowy)
-Weryfikacja kompletności zgłoszeń montażysty pod kątem kompletności dokumentacji jakościowej
-Aktywne uczestnictwo w inspekcjach na budowie (z przedstawicielami montażysty oraz JN)
-Zgłaszanie niezgodności w pracach montażowych oraz dokumentacji jakościowej
-Nadzorowanie zamykania w/w niezgodności
-Koordynacja procesów zarządzania jakością z podwykonawcami, JN.
-Zadania powierzone przez Kierownika Jakości Projektu oraz Kierownika Budowy

Wymagania

-Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane kierunki mechaniczny lub spawalniczy) lub pokrewne
-Kilkuletnie doświadczenie w pracy na budowie przy nadzorze prac spawalniczych i/lub montażowych.
-Kwalifikacje i / lub doświadczenie w kontroli spawania (IWI/IWE/EWE) i badaniach nieniszczących (uprawnienia II stopnia w badaniach NDE).
-Kwalifikacje audytora mile widziane.
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
-Umiejętność obsługi komputera
-Kilkuletnie doświadczenie w pracy na budowach
-Doświadczenie w branży energetycznej lub w branży petrochemiczno-gazowniczej.
-Wiedza i doświadczenie na temat standardów/norm budowlanych.
-Umiejętności komunikacyjne
-Zdolność do wpływania na innych i dążenie do wspólnej wizji lub celu.
-Umiejętność rozwiązywania problemów i identyfikacja głównych przyczyn ich powstawania.
-Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym.

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis