Specjalista ds. zarządzania danymi

Antal Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Location: Szczecin

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży finansowej zlokalizowana w Szczecinie. W związku z jej dynamicznym rozwojem szukamy 4 osób na stanowisko:

Będziesz odpowiedzialny za utrzymywanie i rozszerzanie zawartości makroekonomicznej w aplikacji naszego klienta. Twoja praca będzie obejmować pozyskiwanie danych ze źródeł krajowych, międzynarodowych i prywatnych, wykonywanie aktualizacji, administrowanie bazami danych i nie tylko. W zależności od twoich umiejętności i doświadczenia możesz zostać przydzielony do roli juniora, regulara lub seniora.

Twoje główne zadania będą obejmować:

  • Wykonywanie terminowych aktualizacji danych z dużym naciskiem na jakość
  • Filtrowanie i czyszczenie danych w celu identyfikacji wzorców danych i rozwiązywania problemów z danymi
  • Komunikowanie się ze źródłami w celu zapewnienia, że ​​dane są utrzymywane na wysokim poziomie
  • Znajdowanie i definiowanie możliwości usprawnienia procesów pracy (automatyzacja i strukturyzacja danych)
  • Współpraca z innymi członkami zespołu i kierownikiem zespołu

Wymagania naszego klienta:

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych, najlepiej ekonomii, statystyki, finansów lub podobnych
  • Doświadczenie w pracy z danymi makroekonomicznymi / finansowymi / innymi to duży atut
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Dobra praktyczna znajomość programu MS Excel
  • Wysoka dbałość o szczegóły i analityczny umysł
  • Dobrze rozwinięte umiejętności wyszukiwania informacji online

Nasz klient oferuje:

  • Realne możliwości rozwoju
  • Prywatną opiekę zdrowotną i inne świadczenia
  • Możliwości szkolenia wewnętrznego i zewnętrznego
  • Częściową pracę zdalną również po Covid-19
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl