Specjalista ds. Zarządzania Danymi

HAYS

Pomorskie, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Pomorskie
NR REF.: 1174425

O naszej firmie:

Globalna firma technologiczna, która od ponad 80 lat zmienia sposób pracy ludzi. Zapewniamy firmom usługi i technologie, które inspirują do innowacji, zwiększają zrównoważony rozwój i pobudzają rozwój biznesu. Nasza globalna filozofia korporacyjna zapewnia ramy i tożsamość naszej organizacji. Ponieważ świat nadal globalizuje się w przyspieszonym tempie, spójny zestaw wartości w naszej organizacji zapewnia jasne wytyczne, które stanowią podstawę podejmowania decyzji.

Poszukujemy:

Specjalisty ds. Zarządzania Danymi

(Data Governance Specialist)

Osoba, którą poszukujemy, powinna być w stanie przeprowadzić procesy administracyjne, aby zapewnić maksymalną satysfakcję klienta.

Obowiązki wyglądają następująco:

  • Przeprowadzanie procesu tworzenia i zmiany kont klientów i zawartych w nich danych, np. tworzenie i zmiany danych podstawowych klientów, dostawców i aktywów, wpisywanie do systemu odczytów z liczników klienta)
  • Dbanie aby struktury kont klientów spełniały wszystkie parametry i wymagania i zapewnienie, że wszystkie procesy i działania są przeprowadzane w ramach wszystkich parametrów prawnych i uzgodnionych wymagań
  • Praca na systemie ticketowym i realizowanie wszystkich próśb o zmiany danych klienta w sposób jakościowy i na czas
  • Pomoc w identyfikacji wydajności procesów w celu zwiększenia wydajności działu.

Czego w Tobie szukamy:

Aby odnieść sukces na tym stanowisku, musisz być skoncentrowany na jakości wprowadzanych danych. Ponadto wymagana jest dbałość o szczegóły. Niezbędny jest komunikatywny angielski, umiejętność samodzielnej pracy i odpowiednia motywacja. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy administracyjnej lub pracy związanej z wprowadzaniem danych do systemu.

Co możemy zaoferować?

Pakiet świadczeń standardowych (Multisport, Luxmed, ubezpieczenie na życie, kafeteria benefitów)

Praca w modelu hybrydowym

System premii rocznych

Programy językowe (Learnlight)

Bogaty pakiet szkoleń

Bonusy i dodatkowe dni wolne na podstawie stażu

Program Polecający

Biuro w świetnej lokalizacji

Sesje wellbeing

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy