Specjalista ds. zapewnienia jakości

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • Kontrola dokumentacji - raportów, kart jakości produktu i ich archiwizacja.
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • Kontrola surowców oraz ocena ich zgodności ze specyfikacjami i obowiązującymi przepisami prawnymi.
  • Przeprowadzanie inspekcji jakościowych działów produkcyjnych i magazynowych, audytów wewnętrznych
  • Odpowiedzi na reklamacje konsumentów.
  • Przygotowywanie prób do analiz w laboratorium zewnętrznym.
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego.
  • Prowadzenie szkoleń pracowników z zakresu kontroli jakości i HACCP, GMP, GHP.
  • Opracowywanie procedur i instrukcji jakościowych.
  • Prowadzenie testów jakościowych surowców i produktu.
  • Opracowywanie specyfikacji.
  • Przekazywanie raportów o niezgodnościach jakościowych i ich kosztach.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowana biotechnologia lub technologia chemiczna.
  • Mile widziane 2-3 letnie doświadczenie w pracy w dziale jakości.
  • Dokładność i terminowość.
  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania.
  • Komunikatywność.
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa w godzinach 7-15 i 12-20), punktualność.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na czas określony.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia zawodowe i językowe.
  • Liczne świadczenia socjalne: karta sportowa OK System, karta przedpłatowa Lunch-Pass, paczki świąteczne, dofinansowanie do wyprawki szkolnej, dofinansowanie wczasów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.