Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Clovin S.A.

Czyżew, Zambrów, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zasad oraz wytycznych Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z procedurami systemowymi oraz ciągłe ich doskonalenie,
  • Organizacja działań doskonalących i korygujących, w tym weryfikowanie skuteczności tych działań i inicjowanie zadań zapobiegających wystąpieniu niezgodności,
  • Zarządzanie ryzykiem - identyfikacja zagrożeń, analizę ryzyka oraz jego dokumentowanie.
  • Wspieranie Obszaru Produkcyjnego w realizacji procesów jakościowych (odchylenia, CAPA,wnioski kontroli zmian, analiz ryzyka),
  • Współpracę z Pełnomocnikiem w zakresie dokumentacji, audytów wewnętrznych
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, realizacja harmonogramu audytów wewnętrznych oraz nadzór nad realizacją zaleceń poaudytowych
  • Wdrażanie i egzekwowanie przyjętych w zakładzie standardów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (chemiczne, kosmetologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne)
  • Co najmniej 2-letniego staż pracy w Zapewnieniu Jakości lub w Obszarze Wytwarzania, mile widziane posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego
  • Posiadania wiedzy z zakresu Systemów Zapewniania Jakości,
  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • znajomości normy ISO 9001, ISO 14001; mile widziana będzie znajomość Standardów IFS HPC iBRC CP oraz podstawowych narzędzi jakościowych – FMEA
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony ( po pomyślnym przejściu okresu próbnego)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego i umiejętności
  • darmowe produkty firmy w każdym miesiącu (środki piorące, środki czystości i kosmetyki)
  • pakiet szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie produkcyjnej

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Clovin s.a. istnieje na rynku od 20 lat. Jesteśmy producentem che... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Analityka