Specjalista ds. zapewnienia jakości ( k/m)

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem struktury szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. zapewnienia jakości

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma FMCG

Opis stanowiska

Nadzorowanie funkcjonowania systemów jakości oraz wymagań Klienta

Nadzorowanie przestrzegania obowiązujących procedur i instrukcji wewnątrz firmy wg norm: ISO: 9001,14001,22716 45001 oraz standardów klientów np. BRC, IFS, RSPO, HACCP.

Koordynowanie procedur i instrukcji z obszaru zapewnienia jakości

Odpowiedzialność za dokumentację Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością

Reprezentowanie firmy w trakcie audytów zewnętrznych, koordynacja działań po-audytowych w tym akcje korygujące,

Odpowiedzialność za audyty wewnętrzne

Przygotowanie raportów, zestawień na potrzeby firmy

Szkolenie pracowników z zakresu norm jakościowych

Zarządzanie procesem reklamacyjnym

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne

Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG- min 3 lata

Znajomość norm jakościowych ISO: 9001,14001,22716 45001

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy

Bogaty pakiet benefitów

Międzynarodowe środowisko pracy

Szkolenia dopasowane do zajmowanego stanowiska

Przejrzysta ścieżka kariery

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska