Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków pracownika należy, m.in.:

- tworzenie i realizacja zamówień materiałowych, kontrola stanu materiałów,

- indeksowanie bazy surowcowej w systemie magazynowym,

- wprowadzanie do systemu fv zakupowych,

- kontrola i obsługa dostaw w zakresie ilości, jakości, ewidencji, a także współpraca z klientem zewnętrznym,

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne,

- umiejętność obsługi arkusza kalkulacyjnego,

doświadczenie związane z gospodarką magazynową ,zaopatrzeniem, a także wiedza na temat rynku materiałów budowlanych i technologii.

-  dokładnośś, sumienność,

-  komunikatywność, inicjatywa w działaniu

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Budowlane "MAXBUD" ABJ Sp. z o.o. powstało w 1987 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Kontynuacja umowy po okresie próbnym
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne