Grupa Producentów Owoców Polskie Sady Sp. z o.o.

Specjalista ds. zakupu owoców

Od: Grupa Producentów Owoców Polskie Sady Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biała Rawska

Grupa Producentów Owoców polskie Sady Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy ul 15 Grudnia 93, 96-230 Biała Rawska.

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie procesu zakupu jabłek i innych owoców świeżych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców
  • Podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi dostawcami
  • Monitorowanie rynku
  • Kreowanie działań ułatwiających zakup
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy przez dbałość o wysokie standardy obsługi klienta
  • Prace biurowe związane z obsługa zakupu owoców.

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie
  • Znajomość rynku owoców i warzyw
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji
  • Umiejętność zakupu oraz negocjacji
  • Zaangażowanie w pozyskiwanie nowych dostawców
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w branży (mile widziane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość kreowania i wdrażania własnych pomysłów
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy).
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od osiąganych wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą opcji "Aplikuj"