Specjalista ds. Zakupów

Michael Page

Nysa, opolskie

Michael Page Michael Page

Specjalista ds. Zakupów odpowiedzialny za zapewnienie ciągłości dostaw materiałów produkcyjnych, terminowość oraz jakość dostaw oraz nadzór nad zachowaniem właściwych stanów magazynowych zapasów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna branży automotive o międzynarodowym kapitale, dynamicznie rozwijająca się organizacja oraz atrakcyjny pracodawca w regionie.

Opis stanowiska

  • Planowanie dostaw i generowanie zamówień na podstawie zapotrzebowania produkcji i stanów magazynowych
  • Weryfikowanie i monitorowanie statusu zamówień
  • Kontrola założonych poziomów stanów magazynowych
  • Kontrola terminowości i jakości dostaw
  • Współpraca z innymi działami w celu realizacji zadań,
  • Analiza danych i przygotowywanie raportów
  • Okresowe audytowanie dostawców.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. zakupów w branży produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wysokie kompetencje negocjacyjne i analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Elastyczność, własna inicjatywa i proaktywność

Oferujemy

  • Ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji produkcyjnej
  • Realny wpływ na procesy logistyki dostaw i aktywny udział w nowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Dodatki socjalne
  • Szkolenia specjalistyczne.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Nysa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page