Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A
PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie analizy rynku dostawców i konkurencyjności ofert,
  • Budowanie długofalowej strategii zakupowej,
  • Kwalifikowanie, ocena i audytowanie dostawców, całościowe zarządzanie procesem ich wyboru,
  • Pozyskiwanie nowych źródeł dostaw,
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami,
  • Współtworzenie i opiniowanie umów pod kątem warunków handlowych,
  • Planowanie i realizacja zakupów w oparciu o plany produkcyjne,
  • Kontrolowanie i realizowanie założonego budżetu zakupowego,
  • Przygotowywanie raportów i analiz zakupowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - mile widziane kierunki związane z logistyką,
  • wiedza na temat procesów produkcyjnych i zakupowych,
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • samodzielność, skrupulatność, samodyscyplina, komunikatywność
  • min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w dynamicznym i otwartym zespole
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.