Specjalista ds. Zakupów - umowa na zastępstwo

41-807 Zabrze, śląskie

Logstor Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co Cię czeka:

  • Bieżące sporządzanie zamówień na materiały produkcyjne dla kilku zakładów produkcyjnych oraz kontrola nad ich realizacją,
  • Kontakty z dostawcami,
  • Zarządzanie realizacją kontraktów,
  • Prowadzenie postępowania reklamacyjnego wobec dostawców,
  • Współudział
  • w wyszukiwaniu nowych dostawców i negocjowaniu kontraktów,
  • Sporządzanie raportów,
  • Codzienna praca w systemie SAP.

Wymagania

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (zaocznych),
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku – jako dodatkowy atut,
  • Znajomość procesu łańcucha dostaw,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Znajomość SAP – jako dodatkowy atut,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych.

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy:
ok rok
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie