Specjalista ds. Zakupów (Senior) - rekrutacja online

Trzebnica, dolnośląskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, stabilnej i cenionej ze swoich produktów firmy z branży spożywczej z siedzibą w bliskiej okolicy Wrocławia (Trzebnica), niekwestionowanego lidera w swoim segmencie, w związku z rozbudową działu zakupów poszukujemy doświadczonego Kupca Strategicznego z poziomu seniora na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów (Senior)Miejsce pracy: Trzebnica

Szukasz rozwoju? Nie masz szans na awans? czujesz się nie pewnie, firma ma kłopoty?  – ta oferta jest dla Ciebie !

Zakupy krajowe + zagraniczne, konieczność znajomości języka angielskiego i kilkuletnie doświadczenie w zakupach w firmie produkcyjnej na samodzielnym stanowisku (direct/indirect, opakowania)

Nasz Klient oferuje:

Odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie, dużą samodzielność w działaniu, stanowisko podległe pod Dyrektora Łańcucha Dostaw, wsparcie back office

Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, nowoczesne narzędzia pracy

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Dla osób przyjezdnych pomoc w relokacji

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie