Specjalista ds. Zakupów (Rogoźno)

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Światowy lider w produkcji technologii do sterowania przepływem wody,
  • Miejsce pracy: Rogoźno (powiat obornicki).

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji zaawansowanej technologii do sterowania przepływem wody, powietrza, gazów, olejów i paliw - w związku z intensywnym rozwojem wewnętrznych struktur poszukujemy pełnych pasji oraz zaangażowania Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów.

Opis stanowiska

  • Zapewnianie ciągłości produkcji poprzez zamawianie materiałów bezpośrednio produkcyjnych oraz usług,
  • Obsługa logistyczna związana z transportem materiałów produkcyjnych,
  • Sporządzanie zamówień w wewnętrznym systemie informatycznym,
  • Współpraca z działem planowania produkcji, jakości ,konstrukcji, magazynu oraz działem księgowości,
  • Negocjowanie warunków handlowych,
  • Poszukiwanie nowych dostawców,
  • Budowa oraz rozwijanie dobrych relacji z dostawcami,
  • Aktualizacja danych logistycznych w wewnętrznym systemie informatycznym.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych dostawców oraz negocjowaniu warunków współpracy,
  • Otwarty umysł i inicjatywa w działaniu,
  • Chęć samorozwoju.

Oferujemy

  • Praca w firmie o uznanej marce na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet szkoleń oraz dodatkowych benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page